Five-Faced's Collection

Five-faced

Banned
Стать
чоловік
Адреса
Lemberg
Повідомлення
3 024
Репутація
538
DSC01838jp_1487133_20475838.jpg

DSC01839jp_4045689_20476002.jpg

DSC01840jp_2528877_20476003.jpg

DSC01841jp_1763509_20476005.jpg

DSC01842jp_5025463_20476010.jpg

DSC01851sj_4808943_20475843.jpg

DSC01858sj_4862732_20475844.jpg

Останнє редагування:
приїхав МП Тракс
ну такоє, какоє то нікакоє

Добавлено через 21 минуту
дуже неоднозначна фігурка. багато дрібних, самих по собі незначних, неприємностей, які разом дають паскудне враження.

- бекпек, панятно
- імітація пад наклейки - однозначне фу, в руках ще більш паскудно виглядає
- панелі на ногах, інженерна недодєлка і взагалі чорті що
- на фотках грудь колєсом не тому що він такий геройський герой, а тому, що голова зміщена вперед і якщо грудь не вигнути, то сутулість просто капєц
- обмеження в русі рук
- складається враження що ноги вігнуті всередину
- занадто тугі з"єднання. при трансформації бекпек в мене вистрілив і вилетів на півтора метра
- в той же час занадто слабенькі з"єднання на руках, панелька на грудаку

+ мімімі бластер і, впринципі, рауль)
+ альтмод.. хоча диряяяявий просто капєц
+ покраска

ітого: хенкеївського тракса більше не продаю)

приїхав МП Тракс
ну такоє, какоє то нікакоє

Добавлено через 21 минуту
дуже неоднозначна фігурка. багато дрібних, самих по собі незначних, неприємностей, які разом дають паскудне враження.

- бекпек, панятно
- імітація пад наклейки - однозначне фу, в руках ще більш паскудно виглядає
- панелі на ногах, інженерна недодєлка і взагалі чорті що
- на фотках грудь колєсом не тому що він такий геройський герой, а тому, що голова зміщена вперед і якщо грудь не вигнути, то сутулість просто капєц
- обмеження в русі рук
- складається враження що ноги вігнуті всередину
- занадто тугі з"єднання. при трансформації бекпек в мене вистрілив і вилетів на півтора метра
- в той же час занадто слабенькі з"єднання на руках, панелька на грудаку

+ мімімі бластер і, впринципі, рауль)
+ альтмод.. хоча диряяяявий просто капєц
+ покраска

ітого: хенкеївського тракса більше не продаю)

Лучший обзор за последнее время! :applouse:
Теперь моя душенька спокойна.
Спасибо! (y):agree:

а, да, зовсім забув.
купив пару картонних стінок від тойхакс, одну для автоботів і одну для обманоїдів.
дуже якісні штуки. лишилась одна проблема - накрафтити полицю і все зібрати докупи)

злий як чорт

на ММС, бо мій сфінкс має задофіга дрібних неприємностей які були пропущені кволіті контролом. вони не такі щоб критичні, типу дві праві ноги, відсутня голова чи ще щось. все є, все більш мене ок. але оце "більш менш" вкурвлює настільки, шо аж їсти не можу, бо я взагалі не чекав такої падлянки від ММС

і на ФТ злий, бо вони не просто лодарі, а нереальні уїбні. дивлюсь на якість бомбшела і не розумію: як, ЯК БЛЯТЬ, ви могли випустити перед ТАКИМ якісним бомбшелом, ТАКОГО хренового теслу?! уїбні ліниві.
і ще, коли, КОЛИ ви, їбанашки, будете присвячувати розробці трансформації ботів хоча б 10% вашого часу? ви зробили майже всіх діноботів і в них всіх хвости і лапи десять раз складаються і упаковуються красіво в ноги ботів. як, ЯК ви, їбанашки ліниві, не змогли кілька комашиних лап скласти акуратно за спиною?! вже не кажу щоб сховати, а просто скласти. мудачйо китайське

Добавлено через 8 минут
/пішов заспокоюватись і бавитись дешевим як борщ і від того ще більш класним ДОТМ скайхамером/

Успокойся бро, лапы складываются. Просто не надо делать по инструкции.

Хз, мне норм. Рюкзак с правильно сложенными лапами меньше, чем у некоторых МП.

злий як чорт
на ММС, бо мій сфінкс має задофіга дрібних неприємностей які були пропущені кволіті контролом. вони не такі щоб критичні, типу дві праві ноги, відсутня голова чи ще щось. все є, все більш мене ок. але оце "більш менш" вкурвлює настільки, шо аж їсти не можу, бо я взагалі не чекав такої падлянки від ММС
/
кста, у меня тоже есть один косяк, который прошёл мимо их КвалитиКонтроля (если он вообще существует). У меня переднее шасси, крепящееся на два клёпанных болта (подвеска по них должна сдвигаться вверх и вниз).. дык вот одна из этих клёпок тупо вышла из захвата и как её вернуть обратно я пока не представляю :cranky::banghead:

Добавлено через 25 секунд
А! ..с пополнением тебя :beer:

для затравочки

IMG2016012_8357634_20462139.jpg

Зачотный шкафчик. Сколько весит?

вопчєм вот

DSC01845sj_4539514_20475631.jpg

Добавлено через 37 секунд
плацдарм под будущие приобретения? :popcorn:

фігтам. поскладав колишні, а на нові місця то вже немааа

Добавлено через 49 секунд
Зачотный шкафчик. Сколько весит?

100 уе, якщо ти про ціну
якщо про вагу - хз)

Добавлено через 7 минут
DSC01858sj_3720928_20475709.jpg

Стильно так. Прям вообще нрав!

Прекрасная панорама! :beer:(y)

"А шкапчик-то - "Гей, славяне"!"... :) (в самом хорошем смысле, разумеется! Зачетный шкапец, жаль, что "на всех" места не хватило!)

кста, шкапчик вполнє доступний і загалом під ботів очєнь даже підходить. тим кому впадлу заморочуватись з конфігурацією (як мені) - дуже ок варіант

мінусів в нього рівно один - дерев"яна рамка на дверках. ну і те, що не можна замовити якийсь кастомний варіант типу з скляними полками чи підсвіткою. з другого боку це досить легко прикрутити самому, чим досить скоро і займусь

Шикарный шкафчик, жаль деревянные дверцы будут скрывать середину полок, зато пыли не будет и легче придумать как сделать подсветку(чем у меня)

Отличный шкаф и суперский вид на мастерписов! Респект!

*на фоні грає Boney M*

DSC01889jp_9701573_20718702.jpg

- альтмод 5-, є пара компромісів
- трансформа 4, заморочна:)
- пластик 5, той що і завжди
- покраска 5, нагадала фанспроджект. хром, який я взагалі нєнавіжу, ульотний
- робомод 5-, мінус за пару мєлочєй
- аксесуари 5-, і мінус це безтолковий фрай

ітого: ітакпонятно)

С пополнением(y)

(y)
дык а что с ногами? ты мистрансформил = поднял вверх и наружу или то просто на фотках была лажа?
смотрится действительно по-другому

(y)
дык а что с ногами? ты мистрансформил = поднял вверх и наружу или то просто на фотках была лажа?
смотрится действительно по-другому

недотрансформ.
якщо ноги опустити і ступні змістити вбік - буде більша позабільність тих стоп
якщо того не робити, стопи скутіші, але він виглядає на порядок краще, що, чесно кажучи, стало приємним сюрпризом.

що там ще варто доробити це зпиляти наполовину пеги на бокових панелях, які впираються в стопи. ну і ще пару твіків можна

недотрансформ.
якщо ноги опустити і ступні змістити вбік - буде більша позабільність тих стоп
якщо того не робити, стопи скутіші, але він виглядає на порядок краще, що, чесно кажучи, стало приємним сюрпризом.

що там ще варто доробити це зпиляти наполовину пеги на бокових панелях, які впираються в стопи. ну і ще пару твіків можна

хм.. любопытно. с пополнением

С пополнением, друже!! Санстрикер для меня один из мастхэвных (y) ..правда я жду другого

С пополнением, друже!! Санстрикер для меня один из мастхэвных (y) ..правда я жду другого

ти знаєш, я коли цього брав то сам собі пояснив що я буду робити якщо вийде інший стрікер з кращим робомодом - просто тупо куплю його, а цей буде в альтмоді стояти.
як виявилось в цього дуже, ДУЖЕ, непоганий робомод і тепер я сумніваюсь чи вийде кращий

ти знаєш, я коли цього брав то сам собі пояснив що я буду робити якщо вийде інший стрікер з кращим робомодом - просто тупо куплю його, а цей буде в альтмоді стояти.
як виявилось в цього дуже, ДУЖЕ, непоганий робомод і тепер я сумніваюсь чи вийде кращий

ты заставляешь меня сомневаться :lets_think:

а сделай ещё пару-тройку толковых фото.. а? :popcorn:

ты заставляешь меня сомневаться :lets_think:

а сделай ещё пару-тройку толковых фото.. а? :popcorn:

я не вмію ні фото толкових робити ні поз нормальних ставити) та і лєнь мені придумувати їх)
але щось ближче до вихідних нафоткаю

Назад
Зверху