Не, то в мене такий натуральний антураж)
Диван то такоє, головне що Квінт ну дуууууже годний
Добавлено через 1 минуту
Бери СДСС ексклюзив як в мене, кольори приємніші
Правда вони дорожчі в півтора раза за звичайного
А якщо повний сет то в 3-5 разів
https://www.ebay.com/itm/203131606630