Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
хочу це купити
https://www.olx.ua/obyavlenie/transformer-hasbro-hasbro-IDrJHhM.html#4e99ab364c
але умови дивні
таке враження що хочуть кинути
підкажіть
на перед вдячний
Wolverine Prime,
мій старший малий хоче купити Transformers Prime Beast Hunters Cyberverce Air Vehicon
а менший хоче
TFPrime Airachnid EZ Legion Takara
Ви випадково не продаєте ще і TFPrime Airachnid EZ Legion Takara ???
можу продати, назвіть Вашу ціну
Бажано всі одним лотом
Всі кошти підуть на закупку рідкої пластмаси, і силікону для форм, щоб робити боти
нажаль домашнє виробництво затратне і потребує коштів, тому збираю як можу
з новими інгрідієнтами можна буде зробити будь-яку копію будь-чого
Продам або обміняю на ботів наклейки 22 шт Кент Трансформери 1993 року
кого цікавить - пишіть - вишлю фото
ВОНИ ВСІ З АЛЬБОМУ - стан дуже добрий
номера 34, 33, 32, 28, 27, 15, 22, 35, 24, 26, 48, 13, 11, 4, 3, 49, 40, 53, 46, 43, 51, 54, 47
знайшов ще одну №50
http://s42.radikal.ru/i095/1503/1c/56d2dd2f0e5d.jpg