Нещодавний вміст від Axios Nexus

  1. Куплю трансформерів і інше типу Legends class

    натискав багато разів на хрестики і фото не з"являються :)
  2. Потрібна допомога профі

    умови продажу натупні: 50 грн аванс відправляють наложеним
  3. Куплю трансформерів і інше типу Legends class

    мені ще з фото ))) бо я не так круто на них розуміюсь, зате купити бажання є :)
  4. Потрібна допомога профі

    Потрібна допомога профі
    хочу це купити https://www.olx.ua/obyavlenie/transformer-hasbro-hasbro-IDrJHhM.html#4e99ab364c але умови дивні таке враження що хочуть кинути підкажіть на перед вдячний
  5. Куплю трансформерів і інше типу Legends class

    Куплю трансформерів і інше типу Legends class
    прохання фото і ціни висилати на мило axiosnexus@ukr.net бо сторінки форуму дуже дуже погано грузяться - причина невідома дякую за взаєморозуміння
  6. Ви відправили вехікона ? бо малий бігає постійно і питає

    Ви відправили вехікона ? бо малий бігає постійно і питає
  7. Большая распродажа трансформеров из моей коллекции!!!

    Wolverine Prime, напиши в приват як можна купити бота, мій малий вже чекає
  8. Большая распродажа трансформеров из моей коллекции!!!

    Wolverine Prime, Вінницька обл., м.Хмільник :)
  9. Большая распродажа трансформеров из моей коллекции!!!

    Wolverine Prime, то що продаси ?
  10. Большая распродажа трансформеров из моей коллекции!!!

    Wolverine Prime, мій старший малий хоче купити Transformers Prime Beast Hunters Cyberverce Air Vehicon а менший хоче TFPrime Airachnid EZ Legion Takara Ви випадково не продаєте ще і TFPrime Airachnid EZ Legion Takara ???
  11. Хочу продати бота з G1 Mindwipe (Vorath) 1987 року

    Хочу продати бота з G1 Mindwipe (Vorath) 1987 року
    Хочу продати бота з G1 Mindwipe (Vorath) 1987 року скільки він може зараз коштуватиме ??? стан бота дуже добрий Ваші пропозиції пишіть в приват
  12. Продам або обміняю на ботів наклейки 22 шт Кент Трансформери 1993 року

    все зарезервированы для Варп, если сделка сорветься - напишу сюда
  13. Продам або обміняю на ботів наклейки 22 шт Кент Трансформери 1993 року

    можу продати, назвіть Вашу ціну Бажано всі одним лотом Всі кошти підуть на закупку рідкої пластмаси, і силікону для форм, щоб робити боти нажаль домашнє виробництво затратне і потребує коштів, тому збираю як можу з новими інгрідієнтами можна буде зробити будь-яку копію будь-чого
  14. Продам або обміняю на ботів наклейки 22 шт Кент Трансформери 1993 року

    Продам або обміняю на ботів наклейки 22 шт Кент Трансформери 1993 року
    кого цікавить - пишіть - вишлю фото ВОНИ ВСІ З АЛЬБОМУ - стан дуже добрий номера 34, 33, 32, 28, 27, 15, 22, 35, 24, 26, 48, 13, 11, 4, 3, 49, 40, 53, 46, 43, 51, 54, 47 знайшов ще одну №50 http://s42.radikal.ru/i095/1503/1c/56d2dd2f0e5d.jpg
  15. Сканы альбома с наклейками Transformers kent 1993

    Народ, кого цікавить в мене 22шт кентовський, можу продати або обміняти - пишіть, вони мені не потрібні ВСІ З АЛЬБОМУ, стан дуже добрий
Назад
Зверху